image

Změna velikosti písma

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Školská rada

Školská rada

Volby do školské rady proběhnou 14. listopadu 2017:

Volby do školské rady

Dne 13. listopadu 2013 proběhnou ve škole volby do školské rady. Počet členů školské rady je 6 (2 jmenovaní zástupci obce, 2 zvolení pedagogičtí pracovníci, 2 zvolení zákonní zástupci žáků). 

Zastupitelstvo obce jmenuje  do školské rady 2 zástupce.

Zákonní zástupci žáků volí 2 zástupce z řad zákonných zástupců do školské rady z navržených kandidátů (kandidáti s kandidaturou musí souhlasit).

Pedagogičtí pracovníci volí 2 zástupce z řad pedagogických pracovníků školy (kandidáti s kandidaturou musí souhlasit).

Seznam kandidátů do školské rady je na vývěsce školy ve vstupní hale školy.

Mgr. Petra Vaňková, ředitelka školy

Volby do školské rady

Dne 15. listopadu 2011 proběhnou ve škole volby do školské rady. Počet členů školské rady je 6 (2 jmenovaní zástupci obce, 2 zvolení pedagogičtí pracovníci, 2 zvolení zákonní zástupci žáků). 

Zastupitelstvo obce jmenovalo 25. 11. 2011 do školské rady 2 zástupce.

Zákonní zástupci žáků volí 2 zástupce z řad zákonných zástupců do školské rady z navržených kandidátů (kandidáti s kandidaturou musí souhlasit).

Pedagogičtí pracovníci volí 2 zástupce z řad pedagogických pracovníků školy (kandidáti s kandidaturou musí souhlasit).

Seznam kandidátů do školské rady je na vývěsce školy ve vstupní hale školy.

Mgr. Petra Vaňková, ředitelka školy

Volby proběhnou 15.11.2011 v budově školy od 16.00 do 18.00 hodin.

Kandidátní listina (zákonní zástupci)

Jméno a příjmení kandidáta          Bydliště

1.    Iveta Lahovcová                     Žárovná

2.    Marie Hubáčková                   Šumavské Hoštice

3.    Hana Šimandlová                   Šumavské Hoštice

4.    Vladimíra Gottwaldová            Buk

5.    Martin Hubáček                     Šumavské Hoštice

6.    Pavla Půbalová                       Šumavské Hoštice

7.    Václava Vincíková                 Škarez

8.    Andrea Půbalová                    Šumavské Hoštice

9.    Hana Rodová                         Lažiště

10.  Dana Fleišmannová                Šumavské Hoštice

11.  Ivana Fleischmannová             Šumavské Hošti

Kandidátní listina - pedagogové

Jméno a příjmení kandidáta                       Bydliště

 1. Eva Vaníčková                                    Vlachovo Březí

2. Barbora Samková                                Vimperk